Вітаю Вас, Гість

КЗ ЛОР "Підгірцівська загальноосвітня спецшкола-інтернат І-ІІІ ст." сердечно дякує Герзі Андрію у придбанні взуття та одягу дітям-сиротам та учням із малозабезпечених сімей, за вашу доброту і милосердя. Допомога, надана Вами, послужила на благо: допомогла дітям-сиротам відчути Вашу турботу і увагу. Прийміть щиру вдячність за небайдуже ставлення до проблем дітей, які залишилися без батьківського тепла. Добрі справи не залишаються непоміченими - вони, як маяки світять тим, хто чекає. .Пам'ятаймо,той хто бере - наповнює долоні, той хто дає - наповнює серце.

******************************************************************

І от добігли до кінця шкільні роки навчання. Випускники ідуть останній раз на урочисту лінійку, а далі — випускний бал. Так хотілося швидше закінчити школу, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому ж так щемно на душі? Сумно і тривожно на серці сьогодні цим дорослим дітям. Вони і справді стали зовсім дорослими, але для школи, для вчителів залишаться завжди дітьми, пустотливими і веселими, радісними і щасливими, неповторними і різними. Пролунав для них останній дзвінок у школі. А далі покличуть невідомі, незвідані дороги життя, У кожного своя.
Максимку, наш любий друже, ти наш особливий випускнику-2017 року. Вітання від усіх нас у далеку Індію. У сьогоднішньому Молебні ми згадуємо про тебе, наші молитви звернені до Бога за здоров'я всієї шкільної родини і твоє одужання. То ж дай вам, Боже, нашим випускникам-2017, добра і щастя на путі, світлих і радісних доріг, незрадливої долі. Хай щастить вам усім, дорогі наші!

 

********************************************************************

25 травня 2017 року у КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулося свято «Прощай, початкова школо», у якому взяли участь учні 4 і 4 ЗПР класів. Мета заходу: подякувати вчителям і вихователям, розповісти і показати, що учні навчились за період навчання у початкових класах, пригадати час, проведений разом.

Діти читали вірші, співали пісні, переглядали світлини з минулих років, пригадували приємні моменти за 4 роки навчання.

 

*****************************************************************

13 травня 2017 року учні 4 і 4 ЗПР класів КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» прийняли Перше Причастя у церкві Зіслання Святого Духа с. Підгірці.

До Причастя дітей готували учитель християнської етики Свистун Г.Д., парох с. Підгірці о. Богдан, класні керівники, вихователі.

Учні підготували вірші – подяки. На Службі Божій були присутні батьки, хресні батьки, родичі першопричасників.

*******************************************************************

 

11 травня в КЗ ЛОР Підгірцівська СЗОШІ І-ІІІ ст.  було проведено для молодших школярів розважально-ігрове заняття “А вже весна”, яке разом з учнями 1 та 1 (ВМ) класів провели вихователі Гребінчак Л.В. та Яцура З.М.

   Діти розповідали вірші, відгадували загадки, співали веснянки, закликали весну із “жайворонками” (символічним обрядовим печивом).

    Основна частина  заходу була присвячена розкриттю традицій святкування Великодня. Піднесено і урочисто діти виконали пісню “Христос Воскрес, а також співали гаївки.

    Всі присутні на заході брали участь у вікторинах “Що ми знаємо про весну”. “Великодній словничок.

     Багато позитивних емоцій викликала гра Коровай, під час якої першокласники привітали всіх весняних іменинників ,що були присутні на святі.

 

********************************************************************

16 травня 2017 р. у КЗ ЛОР «Підгірцівська ЗОСШІ І-ІІІ ст.» у 1 (ВМ) класі відбулося свято «Прощання з Букварем », яке провели Співак Л.С., Когут А.І. В першім класі урочистий день прощання з букварем, світило сонце променисте і  всіх вітали із цим днем. На святі діти із радістю розказували віршики, співали пісеньки, переглядали мультфільми про літери, фільм про своє шкільне життя, та слухали музику про школу. Батьки та гості свята дуже задоволені, що побували на такому святі.

*****************************************************************

20 травня у с. Пісочне відбувся турнір з вільної боротьби. Участь у змаганнях приймали команди зі Львова та Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської областей. Також у змаганнях взяли участь і діти з нашої школи і здобули такі нагороди:

Геряк Максим - ІІ місце

Рочинь Іван - ІІІ місце

*******************************************************************

З 11 по 13 травня в місті Чернівці відбувся чемпіонат України з вільної боротьби. Приїхали кращі борці із кожної області України. 

Представник нашої школи, учень 8 класу, Будзяк Микола посів 5 місце  і виконав спортивний результат кандидата у майстри спорту.

******************************************************************

У КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеня» 12 квітня було проведено інтегрованний урок з корекції вад розвитку та музичного мистецтва на тему: «А вже весна-красна йде…» в 1 клас.

Метою уроку було ознайомити учнів з порами року, життям птахів та тварин навесні. Урок був проведений вчителем-дефектологом Хомин Олександрою Богданівною та вчителем музичного мистецтва Газдою Людмилою Михайлівною.

Впродовж уроку учні розпізнавали звуки птахів, характеризували та робили короткий опис звірят, які народилися навесні, розказували вірші про весну, співали пісні, танцювали веснянки.

****************************************************************

Учні  КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат I-III ст.» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Грінвіч», який проводився 24 листопада 2016 року. У конкурсі взяло участь 18 учнів 4 – 10 класів. За результатами конкурсу 1 учень отримав золотий сертифікат, 9 учнів отримали срібні сертифікати, 2 учні отримали бронзові сертифікати. Решта учнів отримали сертифікати учасника конкурсу. Всі діти були нагороджені цінними призами.

*******************************************************************

У середу, 5 квітня, відбувся відкритий урок у 2 класі на тему: "Раціональне харчування. Корисні та шкідливі продукти харчування". Урок провела Сидор Наталя Богданівна.

Під час уроку діти навчилися визначати термін придатності продукту, дату його виготовлення, кінцеву дату споживання. Метою уроку було дати дітям зрозуміти яке важливе місце займають у нашому організмі вітаміни, вуглеводи та інші складники продуктів харчування. На даному етапі діти навчилися визначати продукти харчування із хімічними добавками і натуральні продукти.

 

*********************************************************************

Нещодавно до КЗ ЛОР "Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст" завітав театр ростових ляльок, з конкурсно-розважальною шоу-програмою "Кунг-фу Панда".

До уваги учнів школи  представили виставу. Малеча разом з улюбленими героями, потрапила у казкову подорож, та пригадала правила безпечної поведінки.

Дітлахи залишилися задоволені своїми казковими героями.

 

*********************************************************************

17.03.2017 року учні КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» взяли участь у змаганні тенісу, яке відбулося у спортивній школі м.Львова. Тренер – вчитель фізичного виховання Рудник С. Т.
Наші учні зайняли призові місця:

Тимків Яна (5 клас ЗПР) – ІІІ місце;

Войціховський Микола (8 д клас) – ІІ місце;

Циців Максим (5 клас ЗПР) – І місце.

*******************************************************************

15.03.2017 року учні КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» взяли участь у змаганні з вільної боротьби, яке відбулося у приміщенні Стрийського коледжу ЛНАУ. Тренер – вчитель фізичного виховання Рудник С. Т.
Наші учні зайняли призові місця:

Будзяк Микола (вагова категорія 55 кг) – ІІ місце;

Кериш Богдан  (вагова категорія 74 кг) – І місце.

 

********************************************************************

У КЗ ЛОР "Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст" шкільним бібліотекарем Чижмар Л.С. було проведено тематичну виставку "Книжкові дарунки"

*******************************************************************

25 лютого у КЗ ЛОР "Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст" вихователями Чижмар О.П., Брич І.М. та Стасишин М.І було проведено День іменинника для дітей 2 класу. Під час свята діти брали участь у різноманітних конкурсах, забавах, співали пісень, вітали один одного, дарували подарунки.  Під час всього свята у класі панувала тепла та дружня атмосфера.

********************************************************************

7 березня у КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» відбулося літературно-музичне свято: «Горнусь до тебе, Україно». Такі свята виховують в учнів почуття національної гідності, гордість за свою Батьківщину та народ, водночас розширюють світогляд про красу рідної землі, виховують любов і повагу до державних символів, рідної мови, підвищують рівень національної гідності молодого покоління, розвивають бажання наполегливо вчитися, щоб принести користь рідній країні.
У святі приймали участь 5-8 класів. Вони декламували вірші, розігрували сценки, танцювали, співали.
Свято провели вчителі української мови та літератури: Кукляк М.Я та Фридрак У.В

  

********************************************************************

Акція «Допоможи солтатам»
Ми забули, що йде війна. Наші воїни потребують допомоги щодня і щохвилини. Особливо поранені.
Підтримаймо наших бійців словами любові, підтримки, листами, малюнками, медикаментами, продуктами.
У КЗ ЛОР "Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст." було проведено акцію придбання для наших воїнів медпрепаратів української фірми «Нове життя» на суму близько 2000 грн.
Спрей для носа
Спрей для горла
Крем 39 (за живлення ран, опіків, синців)
Крем універсальний ранозаживляючий
Крем розігріваючий(щоб не мерзли ноги)
Крем фіто анальгетик (для зняття болі)
Крем для вен
Крем регенеруючий.
Крем антигрибковий
Зубні пасти.
Медикаменти разом з продуктами, малюнками , листами передано на передову нашим захисникам через ГО "Майдан Стрийщини"

********************************************************************

3 березня 2017 року у КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» було проведено відкритий інтегрований урок з фізкультури та математики у 6 класі на   тему «Баскетбол» . Урок проводили вчитель фізичної культури Костюк М.З. та вчитель математики Сепик О.В. Метою уроку було повторити техніку передачі і ловіння баскетбольного м’яча вивченими способами на місці і у русі; удосконалення техніки ведення м’яча; закріпити техніку кидків м’яча вивченими способами та з подвійного кроку; сприяння розвитку спритності, координації рухів за допомогою естафет; повторити вивчені  математичні дії.

*******************************************************************

6 березня 2017 року у КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» класним керівником 6 класу  Сепик О.В. разом з вчителем фізичної культури Костюком М.З. було проведено Олімпійський  урок з метою ознайомити учнів з історією виникнення Олімпійських ігор та їх символом, з відомими українськими спортсменами-олімпійцями, формувати свідоме ставлення до необхідності занять фізичними вправами; сприяти гармонійному розвитку особистості дитини та розповсюдженню гуманістичних ідеалів олімпізму; виховувати почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів.

*******************************************************************