Вітаю Вас, Гість

Масаж –допрофесійна підготовка учнів школи

 

Викладач: Стасів М.М.

     Курси масажу проводяться у старших класах. У школі дві групи учнів, які займаються масажем (підготовча і основна).

     У підготовчій групі (9-10 класи) діти ознайомлюються з видами масажу, механізмом дії масажу на організм людини, вивчають основні масажні прийоми лікувального масажу, а також масаж окремих ділянок тіла.

 

   Старша група (11-12 класи) удосконалює свої вміння і навики лікувального масажу. Учні старшої групи вивчають масаж при різних захворюваннях: а саме масаж при травмах і захворюваннях опорно – рухового апарату, масаж при захворюваннях органів травлення, органів дихання, масаж при захворюваннях серця, масаж при сколіозах.

 

    По закінченні школи багато наших учнів  продовжують навчання і пов’язують свою подальшу діяльність з роботою масажиста. У слабозорої дитини спрацьовує компенсація тактильних відчуттів взамін зорових, тому вони стають хорошими спеціалістами. Наші випускники добре прилаштовуються за цією професією. Інваліди по зору без вступних іспитів можуть навчатися на масажиста у Геніческу Херсонської області. Здобувши диплом, працюють у цій галузі.

     На даний час у нас допрофільне навчання з лікувального масажу, яке ми намагаємось зробити профільним. У майбутньому це допоможе прилаштуватись нашому випускнику на ринку послуг з цієї професії, що має нині попит.

 

     Взаємозв’язки корекційних занять з вивченням загальноосвітніх предметів створює оптимальні умови для всебічного розвитку  дітей з особливими потребами і забезпечує можливості ефективного засвоєння програмового матеріалу, подолання в процесі навчання труднощів, відставання та вирівнювання в розвитку різних сторін пізнавальної діяльності і якостей особистості учнів.