Вітаю Вас, Гість

Весна...Вже сама згадка про неї навіює почуття радості, віри, сподівання. Адже це пора оновлення та відродження всього живого на землі. "Прийди, весно, з радістю" - прекрасне свято із піснями, хороводами, сценками підготували та провели педагоги Яцура З.М. та Трубич О.М. з молодшими школярами. Наостанок привітали весняних іменинників, матерів з найкращими побажаннями та подарували пісню "Коровай".

Світлина від Лесі Вовщук.

********************************************************************

Сучасний світ: світ новітніх технологій та масштабного інформаційного простору... Сучасний час: час нових можливостей і водночас великих випробувань... Серед всого цього "сучасного" молодій людині іноді стає важко зрозуміти, вибрати правильний шлях у житті, не схибити, не втратити чогось цінного... Важко взагалі зорієнтуватися що є добре, а що зле, що правда, а що брехня, що є цінністю, а що небезпекою. 
Сьогодні діти нашої школи мали можливість поспілкуватися про найпотаємніше, найцінніше і найнезвіданіше - про людські стосунки разом із о. Тарасом Бабієм (ректором Єпархіяльного інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни) та його дружиною Христиною Бабій. Говорили про стосунки молодих людей, про те, що таке насправді є любов, що вона в собі несе, як будувати свої відносини із коханою людиною, про дошлюбну чистоту та про свою статевість. 
В кожного покоління є свої виклики, але для кожного Бог, як люблячий Батько, посилає "вогники", які повинні стати нам орієнтиром в житті. Таким "вогником" справді є о. Тарас, якому ми дуже вдячні за відверту, повчальну, щиру, ненав'язливу розмову. Вдячні також Христині за теплу атмосферу, яка панувала під час бесіди: "Між нами дівчатами", за відкритість, щирість і доброту.

Світлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

**********************************************************************
 

У спортивному залі КЗ ЛОР "Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІст." відбулися змагання з пауерліфтингу серед хлопців, дівчат та ветеранів з порушеннями зору та опорно-рухового апарату, приурочені воїнам АТО та святу Матері, організовані ДЮСШ "Старт". Приємно, що Зеновій Федорович (тренер) про кожного учасника сказав добре слово, був запрошений учасник АТО Щурко Анлдрій та й учні школи показали хороші результати. Молодці!!!

Світлина від Лесі Вовщук. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Лесі Вовщук.

Світлина від Лесі Вовщук. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Лесі Вовщук.

*************************************************************************

 

***********************************************************************************************

На Львівщині є мальовниче село Страдч, яке по праву вважають «Українським Єрусалимом». Мальовнича краса селища Страдч захоплює кожного мандрівника, що випадково або цілеспрямовано сюди потрапляє.
Проте не тільки неймовірної краси природа захоплює людей, а насамперед відновлення духовного спокою, миру і гармонії. Господня присутність відчувається тут у кожному листочку, кожній піщинці, кожній душі, що ступає на Страдецьку землю.
Час Великого посту – це час зближення людини з Богом… Час відновлення душі…Час покаяння… Час примирення. І в цьому благодатному часі, діти нашої школи разом із педагогами: Гладій З.Л. та Чижмар О.П. мали змогу відчути на собі усю Божу силу, щедрі дари, благословення і опіку Матері Божої. Спочатку діти були присутніми на Службі Божій, доступили святого Таїнства Сповіді та Причастя, а опісля мали змогу отримати ласку зцілення душі та тіла під час Соборування. Призначення Таїнства Соборування — цілковите зцілення людини.
Хресна Дорога – це ще одна можливість перебувати поряд з Ісусом під час Його Страстей, співпереживати, роздумувати, переосмислювати… Хресна Дорога у Страдчі особлива тим, що наділена Святішим Отцем повним Єрусалимським відпустом. Через пролиту мученицьку кров, через особливу опіку та Покров Пречистої Діви Марії ця земля стає прихистком зболілих душ, засіваючи у серцях людей віру, надію, любов…Дає як духовне, так і фізичне зцілення.

Світлина від Зоряни Гладій. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

Світлина від Зоряни Гладій.

***********************************************************************