Вітаю Вас, Гість

Обласний флешмоб "Подаруй патріотичну книгу дитині"

 

****************************************************************

Сьогодні, 26 вересня у КЗ ЛОР «Підгірцівська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів» пройшли чергові вибори президента учнівського самоврядування.На цю посаду претендувало двоє кандидатів:учениця 10-Б класу Огородник Марія та учениця 11 класу Герга Ксенія.
Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись донести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча обидва кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою учнівського парламенту більшістю голосів було обрано ученицю 10-Б класу Огородник Марію . 
Вітаємо новообраного президента з перемогою,бажаємо їй сил, натхнення та нових ідей для процвітання нашого навчального закладу.

************************************************************

Сьогодні 28 вересня для шкільної родини КЗ ЛОР "Підгірцівська спецшкола -інтернат І-ІІІ ст." було проведено Служба Божа з нагоди заснування 10 років тому каплички Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Ми вдячні о. Богдану Дмитріву, молодіжному хору, Паку В.І. за співпрацю, можливість духовного зростання, бажання жити з вірою, надією, любов'ю у серці. Також наша школа долучилася спільно із представниками Стрийської районної служби у справах дітей до Всеукраїнського флешмобу “Усиновлення — це любов назавжди”, спрямований на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, про маленьких українців різного віку, які очікують на усиновлення.У рамках акції діти зробили велике серце, всередині якого діти-сироти і діти, позбавлені батьківської опіки запустили у небо кольорові кульки із своїми мріями та бажаннями. Проведена акція зворушила серця всіх присутніх, привернула увагу до тих діток, які потребують нашого тепла, доброго слова та підтримки. Дякуємо педагогам Притулі М.В., Пезі Н.М., Берездецькій І.І., учням та педагогам школи у проведенні свята.

\

************************************************************

Всеукраїнський флешмоб "Усиновлення-це любов назавжди". Підгірцівська спецшкола-інтернат - школа любові та добра, ШКОЛА СВІТЛИХ НАДІЙ.

*************************************************************