Вітаю Вас, Гість

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Костів Н.М. – спеціаліст вищої категорії.

Кулик О.М. - – спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Гнатківська Г.В. - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Плакса Г. М. – спеціаліст першої категорії. 

Безега В.Л. – спеціаліст першої категорії.

Ципук З.Я. – спеціаліст першої категорії. 

Співак Л.С. – спеціаліст вищої категорії. 

Когут А.І. – спеціаліст другої категорії.

Берездецька С. М. – спеціаліст вищої категорії. 

Шевчик Лілія Вікторівна - спеціаліст другої категорії.

 

Методичне об’єднання вчителів  суспільно-гуманітарного циклу

Бабій Світлана Любомирівна – вчитель історії, вища кваліфікаційна категорія;

Брич Любов Теодорівна – вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія;

Берездецька Ірина Ігорівна – вчитель музики, спеціаліст;

Гладій Орест Михайлович - вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель;

Гнатишин Леся Дмитрівна – вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель;

Кукляк Мар’яна Ярославівна – вчитель української мови та літератури, перша кваліфікаційна категорія;

Костюк Лідія Федорівна – вчитель англійської мови, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель;

Козак Зоряна Іванівна – вчитель української мови та літератури, друга кваліфікаційна категорія;

Монаршук Андріана Михайлівна – вчитель української мови та літератури, друга кваліфікаційна категорія;

М’яновський Олег Ярославович – вчитель історії, перша кваліфікаційна категорія;

Нагорняк Тетяна Володимирівна – вчитель світової літератури, вища кваліфікаційна категорія;

Романів Оксана Володимирівна – вчитель української мови та літератури, перша кваліфікаційна категорія;

Сенько Людмила Ярославівна – вчитель англійської мови, перша кваліфікаційна категорія;

Сенько Ярослав Петрович – вчитель історії, вища кваліфікаційна категорія, відмінник народної освіти України;

Свистун Галина Дмитрівна – вчитель християнської етики, спеціаліст;

Стасів Михайло Михайлович – вчитель образотворчого мистецтва, друга кваліфікаційна категорія;

Фридрак Уляна Василівна –  вчитель української мови та літератури, друга кваліфікаційна категорія;

Лобойко Наталія Юріївна – вчитель світової літератури, спеціаліст

 

Методичне об’єднання вчителів природничо-математичного  циклу

Сенько О.О.- вчитель математики, відмінник народної  освіти України, старший вчитель, вища кваліфікаційна категорія.

Карпич О.К. - вчитель математики, вища кваліфікаційна категорія.

Сепик О.В. - вчитель математики, старший вчитель, вища кваліфікаційна категорія.

Валюх Г.Д. - вчитель біології, старший вчитель, вища кваліфікаційна категорія.

Сушинська І.Т. – вчитель фізики, старший вчитель, вища кваліфікаційна категорія.

Вовщук Л.В. - вчитель географії, старший вчитель, вища кваліфікаційна категорія, вчитель- методист.

Вовщук М.І. . - вчитель хімії, вища кваліфікаційна категорія.

Гладій З.Л. – вчитель фізики та інформатики,  перша категорія.

Шовдрук Л.П. – вчитель математики, перша категорія

 

Методичне об’єднання вчителів трудового навчання

Хомин В.С. – вчитель трудового навчання, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

Мельник Е.П. – вчитель трудового навчання, кваліфікаційна категорія.

Юрків М.Г. - вчитель трудового навчання, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

Марущак Л.С. - вчитель трудового навчання, кваліфікаційна категорія.

Струк В.В. - вчитель основ життєдіяльності,  кваліфікаційна категорія.

Хомин О.С- вчитель соціально–побутової орієнтації, кваліфікаційна категорія.

Стасів С.Ф. - вчитель трудового навчання.

 

Методоб’єднання вихователів

1.Романчук Тарас Миколайович

2. Берездецька Марія Іванівна

3.Білінська Оксана Степанівна

4. Бучинська Марія Іванівна

5.Бучинська Наталя Василівна

6. Вигінний Іван Степанович

7. Гаврильців Любов Іванівна

8.Газда Людмила Михайлівна

9. Галанюк Галина Ярославівна

10. Гірняк Ірина Зіновіївна

11. Гладій Оксана Андріївна

12. Гнатів Наталя Юріївна

13. Гребінчак Любов Василівна

14. Грима Олена Петрівна

15. Загородна Олена Миронівна

16. Заячківська Уляна Михайлівна

17. Іванків Василина Василівна

18. Іванків Світлана Василівна

19. Кащук Наталя Володимирівна

20. Климець Володимир Данилович

21. Купранець Любомир Михайлович

22. Купранець Марія Степанівна

23. Луців Зіновій Михайлович

24. Мазур Надія Богданівна

25. Мельник Олеся Орестівна

26. Михайлишин Уляна Петрівна

27. М’яновський Олег Ярославович

28. Ониськів Марія Степанівна

29. Пак Назар Іванович

30. Пак Оксана Тарасівна

31. Пасемко Володимир Миколайович

32. Пилипів Уляна Михайлівна

33. Попович Валентина Михайлівна

34. Рахья Світлана Михайлівна

35. Романчук Галина Мар’янівна

36. Сікора Іванна Михайлівна

37. Сидор Наталя Богданівна

38. Соснюк Йосиф Йосифович

39. Стасів Світлана Федорівна

40. Стасишин Марія Ігорівна

41. Струк Ірина Іванівна

42. Телефус Наталія Ярославівна

43. Ткач Марія Мирославівна

44. Трубич Орислава Михайлівна

45. Ципук Ілона Орестівна

46. Ципук Світлана Михайлівна

47. Чижмар Олена Петрівна

48. Щурко Марія Іванівна

49. Щурко Мирон Васильович

50. Попович Катерина Ігорівна

51. Брич Ірина Миколаївна

52. Яцура Зоряна Миколаївна

53. Сафіяник Галина Миронівна