Вітаю Вас, Гість

 

     Виховна цінність участі дітей зі зниженим зором у роботі гуртків полягає в тому, що учні в них об’єднуються за соціальними інтересами, які зближують їх, пробуджують почуття  відповідальності, колективне переживання успіхів і невдач. Учні мають можливість проявити свою  творчість, розумно провести вільний час. Успіхи від участі в гуртковій роботі створюють у дітей оптимістичний настрій, підвищують їх соціальну та пізнавальну активність.

Синьова Є. П.

У школі проводиться велика робота щодо здорового способу життя. Учні займаються у гуртках, секціях, десятки учнів є переможцями обласних та республіканських змагань «Повір у себе». Колишня випускниця школи Надія Савінська була призером чемпіонатів світу та Європи з настільного тенісу, зайняла 4 місце на Параолімпійських іграх в Сіднеї у 2000 році.

 

 

 

За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у навчальних закладах системах освіти України у 2010 році наша школа посіла ІІ місце серед усіх типів шкіл-інтернатів в Україні.

 

Діти відвідують гуртки: хоровий, драматичний, танцювальний, краєзнавчий, фотогурток, дизайн, спортивний, масаж. Слід відзначити роботу краєзнавчого музею, вивчення історії рідного краю та своєї місцевості з давніх часів і до сьогодення. Діти збирають і записують спогади старожилів села, давні фотографії, легенди та фольклор, проводять екскурсії по визначних місцях нашого краю.

У школі відбуваються зустрічі з видатними людьми, зокрема: з Героєм України Ю. Шухевичом, лауреатами Шевченківської премії С. Максимчуком, А. Гораком, колишніми депутатами Верховної Ради України поетом В. Романюком та послом України в Канаді І. Осташем, поетом і композитором З.Філіпчуком, чемпіоном світу з  пауферлінгу В. Фейдуном, відомою поетесою сучасності Лесею Павлів та ін.

Учні нашої школи ставали призерами і переможцями різних обласних конкурсів на кращі малюнки, виставки, аплікації, всеукраїнського фестивалю «Назустріч мрії» - Гиряк Марія, Мельник Ірина, обласного фестивалю «Повір у себе і у тебе повірять інші», диплом лауреати одержала Сера Тетяна, міжнародний фестиваль «Подорож у часі» - лауреатами сталиСера Тетяна, Семенова Каріна, Мельник Ірина, Гиряк Марія.

     Учні школи досягнули вагомих результатів у спорті. Колишня випускниця Надія Савінська була призером чемпіонату світу та Європи з настільного тенісу, зайняла 4 місце на   Параолімпійських іграх в Сіднеї у 2000р., Надія Карпінець  - бронзовий призер у 2008році на   чемпіонаті України з вільної боротьби (м.Хмельницький). У 2010р. випускник школи Сушинський Богдан – 2е місце на чемпіонаті області серед дорослих (норматив кандидата у майстри спорту з греко-римської боротьби). У 2010р. Віра Кецун – переможець спартакіади з  легкої атлетики «Повір у себе» серед інвалідів, у 2011р. – Сах Олег – 3е місце в команді збірної області серед інвалідів по зору з голболу (М. Алушта).

 У 2009р. вчитель фізкультури Костюк М. З. брав участь у Всеукраїнському конкурсі благодійного фонду братів Кличків та фірми «Кока- кола» на встановлення спортивних майданчиків. В конкурсі «Слухай клич – граймо разом» і виграв конкурс. Майданчик встановлено на території школи ( 60 тис. грн.).