Вітаю Вас, Гість

​*******************************************************************************************

21.12.2015

Представники Мальтійської служби вручили школярам те, про що вони писали в листах до Миколая. Завжди пам’ятаймо: все, що йде від серця, повернеться  ще в більшій кількості. Неважливо, як  заплатять, нагорода прийде згори. Не всі мрії збуваються, у кожного своя, але прохання мирного неба над нашою Україною є у всіх на устах у молитві до Святого Миколая.  Надіємось, що   школярам і дорослим ці дні запам’ятаються надовго і вже з нетерпінням всі чекатимуть наступного року.  З Божою допомогою, завдяки небайдужим людям, які  вносять в життя наших діток частину свого тепла, турботи і уваги,  Миколай пам’ятає про тебе…
              Святий Миколаю, молися із нами.
              Хай світяться душі ясніше від зір.
             Хай в кожну родину, і місто, і двір
            Господь посилає лиш радість і мир. 

Сенько Я.П., директор    КЗ ЛОР «Підгірцівська загальноосвітня спецшкола-інтернат І-ІІІ ст.»,     Вовщук Л.В., заступник директора школи з виховної роботи

*******************************************************************************************

18.12.2015

У КЗ ЛОР «Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст.» відбулося свято Миколая   для учнів 1-12 класів. Пісні, вірші, театралізоване дійство, всі свої таланти  показали діти Святому Миколаю та присутнім.  Підготували і провели свято Бучинська М.І., М’яновський О.Я., Ципук І.О., Ткач М.М., Притула М.В.  На святкове дійство завітав Генеральний директор поліграфічної фірми ТОВ ”Видавничий дім ”Укрпол” Ковальчук Сергій Миколайович з подарунками для дітей. Традиційно, щороку, з іграми, солодощами  школу відвідують в цей день  представники Стрийської поліції (начальник Стрийського відділу поліції – підполковник І. П. Малиш). Ми щиро вдячні за святкові подарунки заводу «LEONІ» (директор Штефан Шмідт), приватному підприємству "СМіО" (тм. "Стрийські делікатеси";-) - директор  Сорока Микола Петрович, ПП Агротему - О. О. Паньківу, депутату Львівської обласної ради, члену Ради директорів групи компаній «IDS Group»  Біласу Всеволоду Омельяновичу, ТЗоВ «Стрітекс» (генеральний директор п. Я. Коколюс), сім’ї Мадай Марти (м. Львів), депутату Підгірцівської сільської ради Фединцю М.І. А в день  Миколая 28 дітей школи побували на  обіді у ресторані «Козацький Двір» (директор п. О. Юськевич), де  брали участь у іграх та розвагах, отримали солодощі.  

*******************************************************************************************

17.12.2015

В гості до  КЗ ЛОР «Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст.»завітали ГО «Розвиток громади» з керівником місцевого осередку Ігорем Кобрином,  подарували тенісний стіл, іграшки в стилі декупаж, які виготовили  учні 6, 8 класів Стрийської школи №4. Прекрасні сніжинки (техніка квілінгу), ангелики, квіти, виготовлені учнями школи, подаровані однолітками прикраси стали окрасою шкільної ялинки. Доповнили цю красу червоні бантики та іграшки від Герги М.О., яка також разом з Бердник С.В. подарували одяг, взуття для учнів школи.
Дітей розважали професійні аніматори з агенції «Світ забави». Було поставлене театралізоване дійство, в якому з превеликим задоволенням брали участь діти школи, проводилися змагання, де присутні активно підтримували свої команди у конкурсах. 

*******************************************************************************************

17.12.2015

Як і кожного року, до КЗ ЛОР «Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст.»  завітали представники Стрийського відділу поліції. Вони роздали дітям молодших класів ігри, одяг, тенісні ракетки, солодощі, побажали гарно навчатись, бути чемними і дисциплінованими, слухатися наставників і батьків, здійснення бажань.  Не всі мрії збуваються, у кожного своя, але прохання мирного неба над нашою Україною є у всіх на устах у молитві до Святого Миколая.

*******************************************************************************************